Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ 5 meter wide roll artificial grass ] mecz 12 produkty.
5-metrowa sztuczna trawa 4x4 na świeżym powietrzu
| Kształt przędzy: | M. |
|---|---|
| Numery włókien: | 8curly + 6straight |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
1 2-metrowa maszyna do produkcji sztucznej trawy Linia produkcyjna Powrót do suszenia powłoki klejowej
| break: | zielona wycieczka |
|---|---|
| Długość: | 4m |
| Materiał: | metal, plastik, walcowanie |
Syntetyczna sztuczna trawa samoprzylepna taśma łącząca i klej 150 mm antypoślizgowa
| Materiał: | Włóknina |
|---|---|
| rozmiar: | 15 cm * 5 m |
| Funkcja: | Wodoodporny |
PE 45MM 40mm 42mm Sportowa przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery S z kręconymi 3 kolorami
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
3m X 3m 20 X 20 30m2 Sportowa sztuczna trawa 8800d S Kształt z łodygą Anty UV
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Sztuczna trawa Diamond Sport 5m x 3m Szeroka żyłka 5mtr wokół basenu
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 60mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Pionowa architektura krajobrazu Sztuczna trawa 3m Szeroka rolka 4m X 5m W Kształt 3 kolory Zielone pole
| Kształt przędzy: | w kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa syntetyczna 25 mm, szerokość 3 m, oliwkowozielona, płaska przędza kremowo-żółty 8800d
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Szew: | 160 sztyftów |
40mm Sztuczna trawa trawiasta 5m Szeroka 4 kolory 6 Prosta 8 Kręcona zielona podstawa ścienna do pionowego ogrodu
| Kształt przędzy: | c kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
1m szerokości 40mm syntetyczna trawa w rolce Zielona kręcona przędza Avender Flowers Color
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |

