Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial lawn grass ] mecz 146 produkty.
Przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery S 30 do 50 mm 10800 Gęstość 8800d Zieleń jabłkowa Zieleń wojskowa
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
PE 45MM 40mm 42mm Sportowa przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery S z kręconymi 3 kolorami
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Sztuczna trawa 6 mm 7 mm 8 mm 1x4 m 3 mx 3 m 3 mx 5 m Bez SBR do ogrodzenia 6600d
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 220 ściegów / m |
40m2 3x4 4 X 4 Sztuczna trawa ogrodowa do użytku na zewnątrz Patio Basen
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 300 / m |
1m szerokości 40mm syntetyczna trawa w rolce Zielona kręcona przędza Avender Flowers Color
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Diamentowa przędza ze sztucznej trawy Poliestrowa przędza monofilamentowa
| Kształt przędzy: | Diament |
|---|---|
| Numer światłowodu: | 5 |
| Dtex: | 9500D |
sztuczna trawa do piłki nożnej C kształt boisko do piłki nożnej 50 mm, sztuczna murawa
| kolor: | ciemny / jasnozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 40mm 50mm 60mm |
| Guage: | 5/8 cala |
9000D 50mm Sztuczna trawa do piłki nożnej w kształcie diamentu, sztuczna nawierzchnia szkolnego boiska do piłki nożnej, pole ciemnozielone
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
8800d 200 ściegów 50mm 3/4 cala Sportowa sztuczna trawa
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |

