Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial grass for indoor use ] mecz 23 produkty.
5 metrów 2x2 3x3m Sztuczna trawa i dekoracja krajobrazu Kryty kształt M.
| Kształt przędzy: | M. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
30mm Płaska mata ze sztucznej trawy Podkładki dla szczeniąt ze sztucznej trawy 3 kolory 160 ściegów
| Wysokość: | 30mm |
|---|---|
| Guage: | 3/8 |
| Szew: | 160 |
Trawa PE Trawa wielofunkcyjna do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum , murawa w kolorze zielonym
| kolor: | jasna ciemność |
|---|---|
| Wysokość: | 25mm |
| Guage: | 3/8 lub zależy |
Realistycznie wyglądająca sztuczna trawa krajobrazu 2 3 4 metry szerokości C typ 4 kolor
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 + 8 |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Ręczne narzędzia do sztucznej trawy Okrągły przecinak do trawy syntetycznej
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, CZERWONY |
|---|---|
| Podanie: | koło wycięte |
| Materiał: | STAL |
Outdoor Vertical Garden Sztuczne zielone panele Panele ścienne ze sztucznych roślin
| Imię: | sztuczne rośliny |
|---|---|
| Standard: | 40 * 60 cm 50 * 50 cm |
| Materiał: | PE, siatka z tworzywa sztucznego |
40mm Sztuczna trawa trawiasta 5m Szeroka 4 kolory 6 Prosta 8 Kręcona zielona podstawa ścienna do pionowego ogrodu
| Kształt przędzy: | c kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Sztuczne zielone panele z mieszanki kapusty Zewnętrzne sztuczne panele ścienne Panele ogrodzeniowe z liści
| Imię: | sztuczne rośliny |
|---|---|
| Standard: | Dostosowane |
| Materiał: | PE, siatka z tworzywa sztucznego |
Sztuczna zieleń Ogrodzenie prywatności Sztuczne liście mata do ścian Różowe i zielone liście
| Imię: | sztuczne rośliny |
|---|---|
| Standard: | Dostosowane |
| Materiał: | PE, siatka z tworzywa sztucznego |
Szybkobieżna maszyna do zwijania murawy do gotowej sztucznej trawy
| break: | zielona wycieczka |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Korzyść: | Wysoka wydajność |

