Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial grass for indoor use ] mecz 23 produkty.
50mm 4m Sztuczna trawa na boisko piłkarskie Szkoła Moss Green Sap Green
| kolor: | zieleń mchu i ciemnozielona |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
15mm Sztuczna trawa ogrodowa do gry w golfa Zielona syntetyczna murawa do gry w golfa
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 250 / m |
Sztuczna murawa w kształcie litery S w czterech kolorach 30 mm jasnozielona z kremowo-żółtym, 12500dtex (przędza kdk), 6 prostych + 8 kręconych.
| Kształt przędzy: | S. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych (KDK) |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
sztuczna trawa do piłki nożnej C kształt boisko do piłki nożnej 50 mm, sztuczna murawa
| kolor: | ciemny / jasnozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 40mm 50mm 60mm |
| Guage: | 5/8 cala |
6600Dtex 4 tony 30mm 18900density sztuczna trawa na plac zabaw na zewnątrz, wykładzinę wewnętrzną i szkolny plac zabaw.
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 + 8 |
| Wskaźnik: | 3/8 5/8 5/32 |
16m2 25m2 Sztuczna trawa do przydomowego ogrodu Faux Turf 4 kolory C Kształt niewypełniony
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
sztuczna trawa ogrodowa w naturalnym kolorze sztuczna trawa do dekoracji na zewnątrz.
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Logo drużyny koszykówki Koło o wysokości 20 mm Sztuczna trawa do dekoracji Puchar Europy
| Wysokość: | 20mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 220 / m |
Diamentowa sztuczna trawa 10x10 1 metr kwadratowy do placu zabaw w dwóch kolorach 8500 dtex
| Kształt przędzy: | Trzon |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych (czekoladowych) |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
6-metrowa szeroka gra w golfa Trawnik ze sztucznej trawy do bramki Ball Curly 15mm PE Curly
| kolor: | trawa golfowa |
|---|---|
| Wysokość: | 15mm |
| Guage: | 3/16 |

