Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial putting green turf ] mecz 20 produkty.
Wielofunkcyjna sztuczna trawa do gry w golfa, o dużej gęstości, 5000D, jasnozielona
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 280 ściegów |
Samoprzylepna taśma i taśma ze sztucznej trawy Folia aluminiowa Taśma ze sztucznej trawy do darni
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Siver |
| Podanie: | taśma do zszywania sztucznej trawy |
Syntetyczna sztuczna trawa samoprzylepna taśma łącząca i klej 150 mm antypoślizgowa
| Materiał: | Włóknina |
|---|---|
| rozmiar: | 15 cm * 5 m |
| Funkcja: | Wodoodporny |
Klej do sztucznej trawy do przyklejania sztucznej trawy do betonu
| kolor: | Zielony |
|---|---|
| Główny surowiec: | Poliuretan |
| waga: | 10 kg + 1 kg |
Łazienka Super miękka, zmywalna mata ze sztucznej trawy 60x46cm 443g
| Materia: | Plastikowy |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 443g |
Taśma dwustronna do darni Taśma łącząca sztuczną trawę Szew do sztucznej trawy
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Biały |
| Podanie: | taśma do zszywania sztucznej trawy |
Dwustronna taśma samoprzylepna ze sztucznej trawy na mlecznobiałym papierze uwalniającym na bazie włókniny
| Materiał: | Włóknina |
|---|---|
| rozmiar: | 5 cm * 5 m |
| Funkcja: | Wodoodporny |
20mm sztuczna trawa hokejowa do basenu w trzech mieszanych kolorach włóczka Curly Tate
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 250 / m |
1m szerokości 40mm syntetyczna trawa w rolce Zielona kręcona przędza Avender Flowers Color
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| wzrost: | 10mm |
|---|---|
| miernik: | 3/16 |
| szew: | 340/m² |

