Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial putting green turf ] mecz 20 produkty.
7 8 9 10mm Sztuczna zielona murawa do golfa Putting Green Leisure Curly Net Yarn 4500d 52500density
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 310 / m |
15mm Sztuczna trawa ogrodowa do gry w golfa Zielona syntetyczna murawa do gry w golfa
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 250 / m |
Golf na przednim podwórku Putting zielonej sztucznej trawy na betonowym tarasie 10mm 85000 3600d
| wzrost: | 10mm |
|---|---|
| miernik: | 5/32 |
| szew: | 340/m² |
28mm 32mm 35mm Putting Green Sztuczna trawa Trawa syntetyczna 3x3m 3m X 6m
| Wysokość: | 35 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 / m |
6-metrowa szeroka gra w golfa Trawnik ze sztucznej trawy do bramki Ball Curly 15mm PE Curly
| kolor: | trawa golfowa |
|---|---|
| Wysokość: | 15mm |
| Guage: | 3/16 |
Ręczne narzędzia do sztucznej trawy Okrągły przecinak do trawy syntetycznej
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, CZERWONY |
|---|---|
| Podanie: | koło wycięte |
| Materiał: | STAL |
sztuczna murawa do kształtowania krajobrazu, teren rekreacyjny na placu zabaw, szeroka przędza siatkowa z przędzą kręconą. 2 kolory, zieleń polna
| Kształt przędzy: | kręgosłup |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
3m X 3m 20 X 20 30m2 Sportowa sztuczna trawa 8800d S Kształt z łodygą Anty UV
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Piłka nożna Boisko do piłki nożnej Plac zabaw z pianki PE Gumowa podkładka amortyzująca pod sztuczną trawą
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| Podanie: | Boisko do piłki nożnej |
40m2 3x4 4 X 4 Sztuczna trawa ogrodowa do użytku na zewnątrz Patio Basen
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 300 / m |

