Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ synthetic artificial grass ] mecz 79 produkty.
Podkład z gumy polietylenowej ze sztucznej trawy pokryty syntetyczną folią aluminiową
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| Podanie: | Boisko do piłki nożnej |
25mm Rainbow Coloured Sport Sztuczna trawa syntetyczna trawa trawnik Park rozrywki dla dzieci
| kolor: | Tęczowy trawnik |
|---|---|
| Wysokość: | 25mm |
| Guage: | 3/8 cala |
16m2 25m2 Sztuczna trawa do przydomowego ogrodu Faux Turf 4 kolory C Kształt niewypełniony
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa tęczowa 20 mm 2 mx 2 m 2 mx 3 m Do bieżni z kręconą przędzą macierzystą
| kolor: | cztery kolory ranbow |
|---|---|
| Wysokość: | 20mm |
| Guage: | 3/8 cala |
Ciemnoczerwony biały kwadratowy Sport sztuczna trawa rolka 1 mx 4 m 50 mm Wysokość 10500 Gęstość 8800 Dtex
| kolor: | ciemnoczerwony i biały |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
3m X 3m 20 X 20 30m2 Sportowa sztuczna trawa 8800d S Kształt z łodygą Anty UV
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
50mm 4m Sztuczna trawa na boisko piłkarskie Szkoła Moss Green Sap Green
| kolor: | zieleń mchu i ciemnozielona |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji sztucznej trawy o dużej prędkości
| break: | zielona wycieczka |
|---|---|
| kolor: | Zielono-niebieski |
| Materialne: | Metal, tworzywo sztuczne |
3 kolory 20mm 30mm Przędza ze sztucznej trawy 8800d Zielona dekoracja ogrodowa
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 ściegów / m |
Sztuczna trawa do piłki nożnej, boisko do piłki nożnej stadionowe, sztuczna murawa, kręgosłup w kształcie litery C 50 mm, 8800dtex, jasnozielony.
| kolor: | jasny i oliwkowozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |

