Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ synthetic artificial grass ] mecz 79 produkty.
Płaska monofilamentowa syntetyczna przędza ze sztucznej trawy z trzpieniem z tworzywa sztucznego PE 8800d
| Kształt przędzy: | Mieszkanie |
|---|---|
| Numer światłowodu: | 4 |
| Dtex: | 8800 |
4m X 8m Syntetyczna sztuczna trawa na boisko do piłki nożnej Futsal Field 5 graczy
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
7000D Syntetyczna sztuczna trawa do siłowni Strefa rekreacyjna Plac zabaw Przedszkole Ogrodzenie podłogowe
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych (czekoladowych) |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa w kształcie litery C na plac zabaw 3 8 cali Wysoka 13500 Dtex
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych (czekoladowych) |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Syntetyczna sztuczna trawa samoprzylepna taśma łącząca i klej 150 mm antypoślizgowa
| Materiał: | Włóknina |
|---|---|
| rozmiar: | 15 cm * 5 m |
| Funkcja: | Wodoodporny |
Ręczne syntetyczne narzędzia do sztucznej trawy Narzędzia do mocowania kleju do sztucznej trawy potrzebne do zainstalowania sztucznej trawy
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, CZERWONY |
|---|---|
| Podanie: | Pojemnik na klej do sztucznej trawy |
| Materiał: | stell |
Klej do sztucznej trawy do przyklejania sztucznej trawy do betonu
| kolor: | Zielony |
|---|---|
| Główny surowiec: | Poliuretan |
| waga: | 10 kg + 1 kg |
Curly 8800d Przędza ze sztucznej trawy Jasnozielona z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 8800d |
Przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery U z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 11000d |
rekreacyjna dekoracja ogrodowa ze sztucznej trawy, 15 mm do golfa.
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 310 / m |

