Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ synthetic playground turf ] mecz 26 produkty.
sztuczna murawa do kształtowania krajobrazu, teren rekreacyjny na placu zabaw, szeroka przędza siatkowa z przędzą kręconą. 2 kolory, zieleń polna
| Kształt przędzy: | kręgosłup |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
6x8 4x3 Sport Płaska przędza ze sztucznej trawy i murawy zieleń wojskowa 5 8 "9450 Gęstość
| kolor: | lazurowy + zielony sok |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
9450d 50mm Fifa Fałszywe boisko do piłki nożnej w kolorze zielonym
| Kolor: | lazurowa zieleń+sap green |
|---|---|
| Wzrost: | 50mm |
| Wymiar: | 5/8 cala |
Sztuczna trawa monofilamentowa PE 10 stóp x 10 stóp 30 mm do łodygi trawnika ogrodowego
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 ściegów / m |
10mm Dywany ze sztucznej trawy o wysokiej gęstości o wysokiej gęstości 6600d Tate Yarn
| Wysoki: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 250 ściegów / m |
trawa syntetyczna współpracowała ze sztuczną trawą w kształcie siatki do ogrodnictwa;
| Sport: | krajobraz, ogród, inne |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, 4-tonowy, zielony / zielony jabłkowy / biały / czerwony, zielony / dostosowany, dwukolorowy |
| Wysokość stosu: | 35 mm, 40 mm, 20 ~ 50 mm, 20 mm ~ 60 mm, 7-60 mm lub dostosowane |
Recyklingowa trawa syntetyczna współpracowała ze sztuczną trawą w kształcie siatki z trawy do dekoracji ścian ogrodniczych;
| Sport: | krajobraz, ogród, inne |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, 4-tonowy, zielony / zielony jabłkowy / biały / czerwony, zielony / dostosowany, dwukolorowy |
| Miernik: | skrobać |
Sztuczna trawa 6 mm 7 mm 8 mm 1x4 m 3 mx 3 m 3 mx 5 m Bez SBR do ogrodzenia 6600d
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 220 ściegów / m |
sztuczna trawa ogrodowa w naturalnym kolorze sztuczna trawa do dekoracji na zewnątrz.
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Przędza ze sztucznej trawy na boisko sportowe Dostosowana profesjonalna dobra cena sztucznej trawy syntetycznej przędzy dywanowej
| Sport: | Piłka nożna i piłka nożna |
|---|---|
| Kształt: | diament, S, U, V |
| Kolor: | dostosowane |

