Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ synthetic playground turf ] mecz 26 produkty.
Niebieski kolor S Kształt 25mm Wysokość Sportowa sztuczna trawa
| Kolor: | Tęczowy trawnik |
|---|---|
| Wzrost: | 25mm |
| Wymiar: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa tęczowa 20 mm 2 mx 2 m 2 mx 3 m Do bieżni z kręconą przędzą macierzystą
| kolor: | cztery kolory ranbow |
|---|---|
| Wysokość: | 20mm |
| Guage: | 3/8 cala |
22mm 26mm 27mm 28mm Sztuczna trawa 1m X 1m 1m X 2m 8800d Kształtowanie krajobrazu
| Wzrost: | 25mm |
|---|---|
| Miernik: | 3/8 |
| Szew: | 160 ściegów |
tania trawa piłkarska 50mm trawa zielona trawa
| Kolor: | lazurowa zieleń+sap green |
|---|---|
| Wzrost: | 50mm |
| Wymiar: | 5/8 cala |
Sztuczna trawa 2m X 4m Oliwkowa Zielona Z Kręconą Przędzą Trzy Kolory 8800d
| Kształt przędzy: | c kształt z łodygą |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery U z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 11000d |

