Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial grass golf green ] mecz 59 produkty.
18mm 19mm PP Polipropylen Sztuczna trawa 12x12 1m X 4m 1m X 5m Graden 45000 Gęstość
| wysokość trawy: | 20mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 220 / m |
Sztuczna trawa ogrodowa, rekreacyjna, zielona, 20 mm do gry w golfa.
| Wysokość: | 20mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 250 / m |
Sztuczna trawa 30 mm 5 m na 5 m do kortów tenisowych Nie ma potrzeby wypełnienia przędzy w kształcie litery C.
| kolor: | trzy zielone kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 30mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Samoprzylepna taśma i taśma ze sztucznej trawy Folia aluminiowa Taśma ze sztucznej trawy do darni
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Siver |
| Podanie: | taśma do zszywania sztucznej trawy |
3 kolory 20mm 30mm Przędza ze sztucznej trawy 8800d Zielona dekoracja ogrodowa
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 ściegów / m |
28mm 32mm 35mm Putting Green Sztuczna trawa Trawa syntetyczna 3x3m 3m X 6m
| Wysokość: | 35 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 / m |
Ciemnoczerwony biały kwadratowy Sport sztuczna trawa rolka 1 mx 4 m 50 mm Wysokość 10500 Gęstość 8800 Dtex
| kolor: | ciemnoczerwony i biały |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Maszyna do produkcji sztucznej trawy darniowej do wykonywania tuftowania 4m
| kolor: | niebieski, zielony, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | metal i palastic |
| Kontrola: | PLC |

