Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial grass golf green ] mecz 59 produkty.
40mm Sztuczna trawa trawiasta 5m Szeroka 4 kolory 6 Prosta 8 Kręcona zielona podstawa ścienna do pionowego ogrodu
| Kształt przędzy: | c kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Outdoor Vertical Garden Sztuczne zielone panele Panele ścienne ze sztucznych roślin
| Imię: | sztuczne rośliny |
|---|---|
| Standard: | 40 * 60 cm 50 * 50 cm |
| Materiał: | PE, siatka z tworzywa sztucznego |
20m2 Sztuczna trawa trawiasta 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m Do przedszkola
| wzrost: | 20mm |
|---|---|
| miernik: | 3/16 |
| szew: | 220/m² |
10x10 10 X 20 Kolorowa sztuczna trawa do biegania z trawą 50 mm 20 mm Czerwony Biały
| Kolor trawy: | Trzy kolory |
|---|---|
| Trawa wysoka: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Przędza monofilamentowa PP w kształcie litery S 2 kolory zielone Mix 13500 Detex
| Kształt przędzy: | S. |
|---|---|
| Numer światłowodu: | 5 |
| detex: | 13500D |
1m szerokości 40mm syntetyczna trawa w rolce Zielona kręcona przędza Avender Flowers Color
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
sztuczna murawa do kształtowania krajobrazu, teren rekreacyjny na placu zabaw, szeroka przędza siatkowa z przędzą kręconą. 2 kolory, zieleń polna
| Kształt przędzy: | kręgosłup |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Olive Green C Kształt przędza ze sztucznej trawy 8800d Przędza ze sztucznego włókna z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 8800d |
Kremowa żółta przędza syntetyczna w kształcie litery C 9500d z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 9500D |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| wzrost: | 10mm |
|---|---|
| miernik: | 3/16 |
| szew: | 340/m² |

