Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial grass golf green ] mecz 59 produkty.
8 mm 12 mm Ekologiczne fałszywe płytki z trawy o szerokości 5 m na podwórko z psami 12600 Gęstość gromadzenia
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Szew: | 120 / m |
Przyjazna dla środowiska polietylenowa sztuczna trawa do biegania z trawą Przędza Tate 6600d 6 Prosta
| kolor przędzy: | czerwony i biały |
|---|---|
| przędza wysoka: | 10mm |
| Wymiar: | 3/16 cala |
9450d 50mm Fifa Fałszywe boisko do piłki nożnej w kolorze zielonym
| Kolor: | lazurowa zieleń+sap green |
|---|---|
| Wzrost: | 50mm |
| Wymiar: | 5/8 cala |
Curly Straight Monofilament Grass Przędza z łodygą 8800 Dtex
| Kształt przędzy: | przędza macierzysta |
|---|---|
| Struktura przędzy: | Monofilament |
| Dtex: | 8800 |
Przędza ze sztucznej trawy na boisko rekreacyjne Dostosowana profesjonalna dobra cena sztucznej trawy syntetycznej przędzy dywanowej
| Sport: | Piłka nożna, piłka nożna i piłka nożna, przedszkole, rozrywka, PE proste i PP kręcone |
|---|---|
| Kolor: | zielony, spersonalizowany, 4 tony, 3 tony, Apple Green Deep Green |
| Materiał: | PE+PP, PE, PP+PE, PP+PE (proste+kręcone), PP |
tania trawa piłkarska 50mm trawa zielona trawa
| Kolor: | lazurowa zieleń+sap green |
|---|---|
| Wzrost: | 50mm |
| Wymiar: | 5/8 cala |
13 mm bieżnia z syntetycznej gumy poliuretanowej Epdm bieżnia do joggingu Odporność na promieniowanie UV
| Materiał: | PU |
|---|---|
| break: | zielona wycieczka |
| kolor: | Dostosowane |
Prefabrykowany materiał bieżni z gumy syntetycznej 15 mm Gumowana powierzchnia gąsienicy
| Materiał: | EPDM + naturalna guma + spoiwo PU |
|---|---|
| Podanie: | powierzchnia bieżni |
| kolor: | Czerwony i niebieski i inne |
IAAF epdm guma syntetyczna bieżnia gumowa do biegania podłoga gąsienicowa wysoka elastyczność
| Materiał: | EPDM + naturalna guma + spoiwo PU |
|---|---|
| Podanie: | powierzchnia bieżni |
| kolor: | Czerwony i niebieski i inne |

