Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial grass golf green ] mecz 59 produkty.
Dwie zielone przędze w kształcie litery C Sztuczna trawa 5 metrów szerokości 7m X 4m
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numer światłowodu: | 5 |
| detex: | 7000D |
rekreacyjna dekoracja ogrodowa ze sztucznej trawy, 15 mm do golfa.
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 310 / m |
13000Dtex Fałszywa piłka nożna Trawa Piłka nożna Sztuczna murawa Przędza w kształcie litery U Emerald Green Field Green
| kolor: | szmaragdowo zielony + pole zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
Wielofunkcyjna sztuczna trawa do gry w golfa, o dużej gęstości, 5000D, jasnozielona
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 280 ściegów |
Komercyjna sztuczna trawa trawiasta 4 mx 4 m 30 mm
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 ściegów / m |
15 X 15 12x12 Sztuczna trawa trawiasta 35 mm 45 mm 160 ściegów Przędza monofilamentowa PE
| Wysokość przędzy: | 30mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Ścieg trawy: | 160 sztyftów |
Boisko do koszykówki ze sztucznej trawy syntetycznej 10 mm 6000 Dtex
| Kolor: | zielone pole |
|---|---|
| Wysokość przędzy: | 10mm |
| Wymiar: | 5/32 cala |
Sztuczna trawa syntetyczna 25 mm, szerokość 3 m, oliwkowozielona, płaska przędza kremowo-żółty 8800d
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Szew: | 160 sztyftów |
Trawnik ze sztucznej trawy 50 mm 5 stóp X8 stóp
| Trawa wysoka: | 50 mm |
|---|---|
| wskaźnik trawy: | 3/8 cala |
| Szyte: | 160 sztyftów / m |
50mm syntetyczna sztuczna trawa trawiasta na boisko sportowe do piłki nożnej Dwa zielone plecy z PU
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/8 cala |

