Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial grass golf green ] mecz 59 produkty.
3m X 3m 20 X 20 30m2 Sportowa sztuczna trawa 8800d S Kształt z łodygą Anty UV
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Przędza darniowa 43 mm 38 mm Maszyna do produkcji sztucznej trawy PE PP PA Materiał
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Podanie: | robienie maszyny przędzy |
| waga: | 2-10T |
Sztuczna trawa tęczowa 20 mm 2 mx 2 m 2 mx 3 m Do bieżni z kręconą przędzą macierzystą
| kolor: | cztery kolory ranbow |
|---|---|
| Wysokość: | 20mm |
| Guage: | 3/8 cala |
piłka nożna sztuczna trawa, szkolne boisko do piłki nożnej 50 mm, boisko i ciemnozielony kształt c z łodygą
| kolor: | ciemnozielony i oliwkowozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Syntetyczna sztuczna trawa samoprzylepna taśma łącząca i klej 150 mm antypoślizgowa
| Materiał: | Włóknina |
|---|---|
| rozmiar: | 15 cm * 5 m |
| Funkcja: | Wodoodporny |
PE 45MM 40mm 42mm Sportowa przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery S z kręconymi 3 kolorami
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Piłka nożna Boisko do piłki nożnej Plac zabaw z pianki PE Gumowa podkładka amortyzująca pod sztuczną trawą
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| Podanie: | Boisko do piłki nożnej |
6x8 4x3 Sport Płaska przędza ze sztucznej trawy i murawy zieleń wojskowa 5 8 "9450 Gęstość
| kolor: | lazurowy + zielony sok |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
3 4 "Gauge College Sport Sztuczna trawa Sztuczna trawa Boisko do piłki nożnej Jasnozielone
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |

