Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial putting green turf ] mecz 166 produkty.
10x10 10 X 20 Kolorowa sztuczna trawa do biegania z trawą 50 mm 20 mm Czerwony Biały
| Kolor trawy: | Trzy kolory |
|---|---|
| Trawa wysoka: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
4m X 8m Syntetyczna sztuczna trawa na boisko do piłki nożnej Futsal Field 5 graczy
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
Curly 8800d Przędza ze sztucznej trawy Jasnozielona z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 8800d |
sztuczna trawa do piłki nożnej C kształt boisko do piłki nożnej 50 mm, sztuczna murawa
| kolor: | ciemny / jasnozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 40mm 50mm 60mm |
| Guage: | 5/8 cala |
Przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery S 30 do 50 mm 10800 Gęstość 8800d Zieleń jabłkowa Zieleń wojskowa
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
3 4 "Gauge College Sport Sztuczna trawa Sztuczna trawa Boisko do piłki nożnej Jasnozielone
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Dwie zielone przędze w kształcie litery C Sztuczna trawa 5 metrów szerokości 7m X 4m
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numer światłowodu: | 5 |
| detex: | 7000D |
5x5 Futsal Boisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą z wypełnieniem z polaru Murawa do piłki nożnej 10500 Gęstość
| kolor: | Zielony |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Gęstość: | 10500 |
Sztuczna trawa o wymiarach 4 m na 4 m dla domów mieszkalnych
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 12 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Kręcona przędza ze sztucznego jedwabiu Pvc Szary podkład Sport Sztuczna trawa o wysokości 50 mm
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |

