Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial putting green turf ] mecz 166 produkty.
trawa piłkarska bez wypełnienia, sztuczna trawa, sztuczna murawa boiska do piłki nożnej, trawa ciemnozielona
| kolor: | dwubarwny |
|---|---|
| Wysokość: | 20 25 30mm |
| Guage: | 3/8 cala |
Trawa PE Trawa wielofunkcyjna do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum , murawa w kolorze zielonym
| kolor: | jasna ciemność |
|---|---|
| Wysokość: | 25mm |
| Guage: | 3/8 lub zależy |
Sztuczna trawa do ogrodzenia terenu, tania trawa, krótka trawa, trawa jednorazowa, wysokość 10 mm, zieleń wojskowa 50400 gęstości
| Kształt przędzy: | przędza siatkowa |
|---|---|
| Wskaźnik:: | 3/16 cala |
| Dtex: | 2200D |
30mm sztuczna sztuczna trawa boisko sportowe ciemnozielone 3 8 Guage
| kolor: | ciemny + jasny |
|---|---|
| Wysokość: | 30mm |
| Guage: | 3/8 5/8 5/16 lub zależy |
5 metrów 3 m X 4 m Zewnętrzna sztuczna sztuczna trawa na plac zabaw dla dzieci 3-tonowa przędza fibrylowa
| Kształt przędzy: | Kształt M. |
|---|---|
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
| Dtex: | 7000D |
przedszkole plac zabaw Sztuczny trawnik, gęstość 25mm 16800 Ochrona UV , Wysoka odporność na ścieranie
| Kształt przędzy: | U |
|---|---|
| Numery włókien: | proste i kręcone |
| Wskaźnik:: | 3/8 |
tania trawa piłkarska do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum , murawa 30mm 31500gęstość
| kolor: | jasna ciemność |
|---|---|
| Wysokość: | 28mm |
| Guage: | 3/8 cala |
Trawa kręcona 3000D 10mm krótka trawa na ogrodzenie, tanie trawniki, trawa, trawniki symulacyjne do kształtowania krajobrazu
| Kształt przędzy: | kręcona przędza kdk |
|---|---|
| Wskaźnik:: | 3/16 cala |
| Dtex: | 3000D |
Logo drużyny koszykówki Koło o wysokości 20 mm Sztuczna trawa do dekoracji Puchar Europy
| Wysokość: | 20mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 220 / m |
Przyjazny dla środowiska fałszywy klej i taśma ze sztucznej trawy Wysoka zawartość sprzedawana Dobra penetracja
| kolor: | jasnożółta lepka ciecz |
|---|---|
| Lepkość: | 55-60 ku / 30 ° C |
| Zawartość ciał stałych: | 34% -36% |

