Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial putting green turf ] mecz 166 produkty.
Piłka nożna Boisko do piłki nożnej Plac zabaw z pianki PE Gumowa podkładka amortyzująca pod sztuczną trawą
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| Podanie: | Boisko do piłki nożnej |
Przędza darniowa 43 mm 38 mm Maszyna do produkcji sztucznej trawy PE PP PA Materiał
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Podanie: | robienie maszyny przędzy |
| waga: | 2-10T |
Sztuczna murawa w kształcie litery S w czterech kolorach 30 mm jasnozielona z kremowo-żółtym, 12500dtex (przędza kdk), 6 prostych + 8 kręconych.
| Kształt przędzy: | S. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych (KDK) |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa piłkarska, boisko szkolne, sztuczna nawierzchnia piłkarska 50mm 8800d z podwójnym grzbietem, oliwkowa i zielona
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Pianka do sztucznej trawy na plac zabaw dla sztucznej trawy
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Zielony czarny |
| Podanie: | Boisko do piłki nożnej |
Piłka nożna sztuczna trawa, szkolne boisko do piłki nożnej sztuczna murawa 50mm 9000d w kształcie rombu, pole ciemnozielone
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
3 kolorowa trawa w kształcie M w kolorze zielonym włóczka fibrylatowa do darni stosuje się na plac zabaw, na zewnątrz, graden, ogrodzenie.
| Kształt: | M. |
|---|---|
| Błonnik: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
6-metrowa szeroka gra w golfa Trawnik ze sztucznej trawy do bramki Ball Curly 15mm PE Curly
| kolor: | trawa golfowa |
|---|---|
| Wysokość: | 15mm |
| Guage: | 3/16 |
Polipropylen Rohs 30mm Sztuczna trawa murawa
| Kształt przędzy: | c kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
40m2 3x4 4 X 4 Sztuczna trawa ogrodowa do użytku na zewnątrz Patio Basen
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 300 / m |

