Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial putting green turf ] mecz 166 produkty.
8 mm 12 mm Ekologiczne fałszywe płytki z trawy o szerokości 5 m na podwórko z psami 12600 Gęstość gromadzenia
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Szew: | 120 / m |
7000D Gruby dywanik ze sztucznej trawy z przodu na balkon dla psów na zewnątrz 25 mm
| Kształt przędzy: | C kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Wysoka Dtex Prostowanie Przędzy 50mm Trawa Futsalowa Z Niewypełnioną Przędzą Kręconą
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Kolorowe boisko piłkarskie 11000d 35mm z fałszywej trawy na siłownię Nie wypełnione
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 35 mm |
| Guage: | 3/8 cala |
Curly Straight Monofilament Grass Przędza z łodygą 8800 Dtex
| Kształt przędzy: | przędza macierzysta |
|---|---|
| Struktura przędzy: | Monofilament |
| Dtex: | 8800 |
High Density 21000 Sbr Latex 200 Stitches Running Track Parts Cztery kolory
| Kształt przędzy: | kształt c z łodygą |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prosto |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |

