Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial putting green turf ] mecz 166 produkty.
50mm wysoka trawa 13500 DTEX sztuczna trawa na boisko do piłki nożnej
| Kolor: | trzy kolory |
|---|---|
| Wzrost: | 50mm |
| Wymiar: | 5/8 cala |
trawa do koszykówki, sztuczna trawa na boisko do koszykówki. 15mm trawa
| Wzrost: | 15mm |
|---|---|
| Wymiar: | 3/16 cala |
| Gęstość: | 58800 |
30MM Trawa ze sztucznej trawy na zewnątrz na balkon 4 kolory Wiosenny wygląd z 6 prostymi 8 kręconymi 12000d
| Kształt przędzy: | m kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
figura geometryczna trawa sztuczna 4m figura trawa murawa.
| Kształt przędzy: | S kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 8 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Recyklingowa trawa syntetyczna współpracowała ze sztuczną trawą w kształcie siatki z trawy do dekoracji ścian ogrodniczych;
| Sport: | krajobraz, ogród, inne |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, 4-tonowy, zielony / zielony jabłkowy / biały / czerwony, zielony / dostosowany, dwukolorowy |
| Miernik: | skrobać |
trawa syntetyczna współpracowała ze sztuczną trawą w kształcie siatki do ogrodnictwa;
| Sport: | krajobraz, ogród, inne |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, 4-tonowy, zielony / zielony jabłkowy / biały / czerwony, zielony / dostosowany, dwukolorowy |
| Wysokość stosu: | 35 mm, 40 mm, 20 ~ 50 mm, 20 mm ~ 60 mm, 7-60 mm lub dostosowane |
Sztuczna trawa premium Trawa krajobrazowa 13000 DTEX sztuczna murawa
| Kształt przędzy: | c kształt |
|---|---|
| Miernik:: | 3/8 cala |
| Dtex: | 10000D |
Sztuczna trawa premium Trawa krajobrazowa 12500 DTEX sztuczna murawa
| Kształt przędzy: | S kształt |
|---|---|
| Miernik:: | 3/8 cala |
| Dtex: | 12500D |
Maszyna do produkcji trawy ze sztucznej trawy do robienia tuftowania 4m mechaniczna część napędu NSK 10-35 ściegów na 10 cm
| Napięcie: | 380V, 220/380V, 380V 50HZ 3 fazy (dostosowane), 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Moc (w): | 150KW, 78KW, 50-120kW, 228KW, 150KW/100KW |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Maszyna do produkcji trawy ze sztucznej trawy do robienia tuftowania 4m NSK (zakres wysokości stosu: 18 mm-55 mm)
| Napięcie: | 380V, 220/380V, 380V 50HZ 3 fazy (dostosowane), 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Moc (w): | 150KW, 78KW, 50-120kW, 228KW, 150KW/100KW |
| Stan: schorzenie: | Nowy |

