Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial putting green turf ] mecz 166 produkty.
Gruba sztuczna trawa krajobrazu Kształt C Cztery kolory 7000d C Kształt Pionowa ściana z trawy
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
SGS Red Countrywide Landscaping Sztuczna trawa w kształcie litery C z mostkiem do bieżni
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa ogrodowa do ogrodu tarasowego 4 kolory prosto kręcone
| Kształt przędzy: | C |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Narzędzia do sztucznej murawy ze stali nierdzewnej Nóż do sztucznej trawy
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, CZERWONY |
|---|---|
| Podanie: | linia cięcia |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
50mm syntetyczna sztuczna trawa trawiasta na boisko sportowe do piłki nożnej Dwa zielone plecy z PU
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/8 cala |
Przyjazna dla środowiska polietylenowa sztuczna trawa do biegania z trawą Przędza Tate 6600d 6 Prosta
| kolor przędzy: | czerwony i biały |
|---|---|
| przędza wysoka: | 10mm |
| Wymiar: | 3/16 cala |
Nóż do cięcia sztucznej trawy Nóż do sztucznej trawy Sztuczna trawa
| kolor: | czerwony żółty |
|---|---|
| Podanie: | Kosiarka |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
8800 Dtex Sztuczna murawa na boiska sportowe 3 kolory Mocny klaster ciągnący 5 osób Piłka nożna
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Sztuczna trawa tęczowa 20 mm 2 mx 2 m 2 mx 3 m Do bieżni z kręconą przędzą macierzystą
| kolor: | cztery kolory ranbow |
|---|---|
| Wysokość: | 20mm |
| Guage: | 3/8 cala |
5mtr Wide 5m X 6m Sportowe boiska do hokeja na sztucznej trawie 30mm 7500d Dobry drenaż
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Wysokość: | 30mm |
| Guage: | 3/8 cala |

