Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial putting green turf ] mecz 166 produkty.
Boisko do piłki nożnej na świeżym powietrzu z syntetycznej trawy z łodygą 8 włókien prostych 10500 Gęstość
| kolor: | jasny i ciemnozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
Ręczne narzędzia do sztucznej trawy Okrągły przecinak do trawy syntetycznej
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, CZERWONY |
|---|---|
| Podanie: | koło wycięte |
| Materiał: | STAL |
Syntetyczna sztuczna trawa samoprzylepna taśma łącząca i klej 150 mm antypoślizgowa
| Materiał: | Włóknina |
|---|---|
| rozmiar: | 15 cm * 5 m |
| Funkcja: | Wodoodporny |
sztuczna murawa do kształtowania krajobrazu, teren rekreacyjny na placu zabaw, szeroka przędza siatkowa z przędzą kręconą. 2 kolory, zieleń polna
| Kształt przędzy: | kręgosłup |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Narzędzie do ściągania sztucznej murawy
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, CZERWONY |
|---|---|
| Podanie: | naprawa murawy |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Boisko do koszykówki ze sztucznej trawy syntetycznej 10 mm 6000 Dtex
| Kolor: | zielone pole |
|---|---|
| Wysokość przędzy: | 10mm |
| Wymiar: | 5/32 cala |
Narzędzia do testowania sztucznej murawy
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, biały |
|---|---|
| Podanie: | tekst podłogi |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
22x18x5cm Narzędzia do sztucznej trawy Narzędzia do cięcia krawędzi trawnika ogrodowego
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, biały |
|---|---|
| Podanie: | trymer do krawędzi |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
30mm Płaska mata ze sztucznej trawy Podkładki dla szczeniąt ze sztucznej trawy 3 kolory 160 ściegów
| Wysokość: | 30mm |
|---|---|
| Guage: | 3/8 |
| Szew: | 160 |
9450d 50mm Fifa Fałszywe boisko do piłki nożnej w kolorze zielonym
| Kolor: | lazurowa zieleń+sap green |
|---|---|
| Wzrost: | 50mm |
| Wymiar: | 5/8 cala |

