Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial turf landscaping ] mecz 106 produkty.
15 X 15 12x12 Sztuczna trawa trawiasta 35 mm 45 mm 160 ściegów Przędza monofilamentowa PE
| Wysokość przędzy: | 30mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Ścieg trawy: | 160 sztyftów |
sztuczna murawa z podwójnym dnem PP sztuczna trawa o wysokim dtex.
| Kształt przędzy: | Płaski |
|---|---|
| Numery włókien: | 12straight + 8curly |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala lub zależy |
Boisko do koszykówki ze sztucznej trawy syntetycznej 10 mm 6000 Dtex
| Kolor: | zielone pole |
|---|---|
| Wysokość przędzy: | 10mm |
| Wymiar: | 5/32 cala |
Sztuczna trawa syntetyczna 25 mm, szerokość 3 m, oliwkowozielona, płaska przędza kremowo-żółty 8800d
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Szew: | 160 sztyftów |
20m2 Sztuczna trawa trawiasta 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m Do przedszkola
| wzrost: | 20mm |
|---|---|
| miernik: | 3/16 |
| szew: | 220/m² |
piłka nożna sztuczna trawa, szkolne boisko do piłki nożnej 50 mm, boisko i ciemnozielony kształt c z łodygą
| kolor: | ciemnozielony i oliwkowozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
40mm Sztuczna trawa trawiasta 5m Szeroka 4 kolory 6 Prosta 8 Kręcona zielona podstawa ścienna do pionowego ogrodu
| Kształt przędzy: | c kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
sztuczna trawa ogrodowa w naturalnym kolorze sztuczna trawa do dekoracji na zewnątrz.
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
10x10 10 X 20 Kolorowa sztuczna trawa do biegania z trawą 50 mm 20 mm Czerwony Biały
| Kolor trawy: | Trzy kolory |
|---|---|
| Trawa wysoka: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
9000D 50mm Sztuczna trawa do piłki nożnej w kształcie diamentu, sztuczna nawierzchnia szkolnego boiska do piłki nożnej, pole ciemnozielone
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |

