Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial turf landscaping ] mecz 106 produkty.
60mm Stadion piłkarski Sport Sztuczna trawa w kształcie C 7000 dtex
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 60mm |
| Guage: | 3/4 cala |
8000 Dtex 50mm Wysokość Sbr Podkład Sztuczna trawa
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
5 X 10 40 mm 42 mm 45 mm Sztuczna trawa 8 prostych włókien Odporny na ścieranie kształt litery U.
| kolor: | ciemnozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Sztuczna trawa 2m X 4m Oliwkowa Zielona Z Kręconą Przędzą Trzy Kolory 8800d
| Kształt przędzy: | c kształt z łodygą |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
PE PP Krajobraz Sztuczna trawa do dekoracji ścian Balkon na zewnątrz Prosta przędza kręcona
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
20mm sztuczna trawa hokejowa do basenu w trzech mieszanych kolorach włóczka Curly Tate
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 250 / m |
Sztuczna trawa Diamond Sport 5m x 3m Szeroka żyłka 5mtr wokół basenu
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 60mm |
| Guage: | 3/4 cala |
3m X 3m 20 X 20 30m2 Sportowa sztuczna trawa 8800d S Kształt z łodygą Anty UV
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Maszyna do produkcji sztucznej trawy darniowej do wykonywania tuftowania 4m
| kolor: | niebieski, zielony, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | metal i palastic |
| Kontrola: | PLC |

