Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial turf landscaping ] mecz 106 produkty.
Przyjazny dla środowiska fałszywy klej i taśma ze sztucznej trawy Wysoka zawartość sprzedawana Dobra penetracja
| kolor: | jasnożółta lepka ciecz |
|---|---|
| Lepkość: | 55-60 ku / 30 ° C |
| Zawartość ciał stałych: | 34% -36% |
Sztuczna trawa do ogrodzenia terenu, tania trawa, krótka trawa, trawa jednorazowa, wysokość 10 mm, zieleń wojskowa 50400 gęstości
| Kształt przędzy: | przędza siatkowa |
|---|---|
| Wskaźnik:: | 3/16 cala |
| Dtex: | 2200D |
40m2 3x4 4 X 4 Sztuczna trawa ogrodowa do użytku na zewnątrz Patio Basen
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 300 / m |
Syntetyczna sztuczna trawa samoprzylepna taśma łącząca i klej 150 mm antypoślizgowa
| Materiał: | Włóknina |
|---|---|
| rozmiar: | 15 cm * 5 m |
| Funkcja: | Wodoodporny |
Curly 8800d Przędza ze sztucznej trawy Jasnozielona z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 8800d |
Przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery U z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 11000d |
Golf na przednim podwórku Putting zielonej sztucznej trawy na betonowym tarasie 10mm 85000 3600d
| wzrost: | 10mm |
|---|---|
| miernik: | 5/32 |
| szew: | 340/m² |
5mtr Wide 5m X 6m Sportowe boiska do hokeja na sztucznej trawie 30mm 7500d Dobry drenaż
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Wysokość: | 30mm |
| Guage: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa tęczowa 20 mm 2 mx 2 m 2 mx 3 m Do bieżni z kręconą przędzą macierzystą
| kolor: | cztery kolory ranbow |
|---|---|
| Wysokość: | 20mm |
| Guage: | 3/8 cala |
30mm Płaska mata ze sztucznej trawy Podkładki dla szczeniąt ze sztucznej trawy 3 kolory 160 ściegów
| Wysokość: | 30mm |
|---|---|
| Guage: | 3/8 |
| Szew: | 160 |

