Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial turf landscaping ] mecz 106 produkty.
12x12 10x10 30mm 40mm Sztuczna trawa na plac zabaw Niewypełniony obszar rekreacyjny Oliwkowozielony w kształcie litery S.
| Kształt przędzy: | c kręgosłup |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
5 metrów 2x2 3x3m Sztuczna trawa i dekoracja krajobrazu Kryty kształt M.
| Kształt przędzy: | M. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Samoprzylepna taśma i taśma ze sztucznej trawy Folia aluminiowa Taśma ze sztucznej trawy do darni
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Siver |
| Podanie: | taśma do zszywania sztucznej trawy |
3m Maszyna do produkcji dywanów ze sztucznej trawy Maszyna do tkania przędzy
| kolor: | niebieski, zielony, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | metal i palastic |
| Kontrola: | PLC |
7 8 9 10mm Sztuczna zielona murawa do golfa Putting Green Leisure Curly Net Yarn 4500d 52500density
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 310 / m |
6x8 4x3 Sport Płaska przędza ze sztucznej trawy i murawy zieleń wojskowa 5 8 "9450 Gęstość
| kolor: | lazurowy + zielony sok |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
16m2 25m2 Sztuczna trawa do przydomowego ogrodu Faux Turf 4 kolory C Kształt niewypełniony
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
28mm 32mm 35mm Putting Green Sztuczna trawa Trawa syntetyczna 3x3m 3m X 6m
| Wysokość: | 35 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 / m |

