Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial turf landscaping ] mecz 106 produkty.
15 X 15 Sport rekreacyjny Bieżnia ze sztucznej trawy 30 mm Wysokość 3 4 cale 200 ściegów 7000D
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Wzrost: | 30mm |
| Wymiar: | 3/8 cala |
SGS Red Countrywide Landscaping Sztuczna trawa w kształcie litery C z mostkiem do bieżni
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
trawa wielofunkcyjna tania trawa do przedszkola, trawa materiał PE szkoła podstawowa, gimnazjum murawa w kolorze zielonym
| kolor: | jasna ciemność |
|---|---|
| Wysokość: | 25mm |
| Guage: | 3/8 5/16 zależy |
3 kolorowa trawa w kształcie M w kolorze zielonym włóczka fibrylatowa do darni stosuje się na plac zabaw, na zewnątrz, graden, ogrodzenie.
| Kształt: | M. |
|---|---|
| Błonnik: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
22mm 26mm 27mm 28mm Sztuczna trawa 1m X 1m 1m X 2m 8800d Kształtowanie krajobrazu
| Wzrost: | 25mm |
|---|---|
| Miernik: | 3/8 |
| Szew: | 160 ściegów |
Trawa kręcona 3000D 10mm krótka trawa na ogrodzenie, tanie trawniki, trawa, trawniki symulacyjne do kształtowania krajobrazu
| Kształt przędzy: | kręcona przędza kdk |
|---|---|
| Wskaźnik:: | 3/16 cala |
| Dtex: | 3000D |
Sztuczna trawa 3m X 5m 3x3 40mm 45mm 4500d Płaski kształt Niewypełniony
| Kształt przędzy: | Mieszkanie |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
PE 45MM 40mm 42mm Sportowa przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery S z kręconymi 3 kolorami
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Realistycznie wyglądająca sztuczna trawa krajobrazu 2 3 4 metry szerokości C typ 4 kolor
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 + 8 |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Super miękka wysokiej klasy trawa krajobrazowa, trawnik z matą dla zwierząt, wysokość 40 mm, gęstość 18900
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 12 + 8 |
| Wskaźnik:: | 3/8 |

