Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial turf landscaping ] mecz 106 produkty.
Olive Green C Kształt przędza ze sztucznej trawy 8800d Przędza ze sztucznego włókna z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 8800d |
7000d Patio Outdoor Sztuczne dywaniki dla psów Canola Flowers Canola Yellow Colors
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Przyjazna dla środowiska polietylenowa sztuczna trawa do biegania z trawą Przędza Tate 6600d 6 Prosta
| kolor przędzy: | czerwony i biały |
|---|---|
| przędza wysoka: | 10mm |
| Wymiar: | 3/16 cala |
50mm syntetyczna sztuczna trawa trawiasta na boisko sportowe do piłki nożnej Dwa zielone plecy z PU
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/8 cala |
Trawnik ze sztucznej trawy 50 mm 5 stóp X8 stóp
| Trawa wysoka: | 50 mm |
|---|---|
| wskaźnik trawy: | 3/8 cala |
| Szyte: | 160 sztyftów / m |
Komercyjna sztuczna trawa trawiasta 4 mx 4 m 30 mm
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 ściegów / m |
13000Dtex Fałszywa piłka nożna Trawa Piłka nożna Sztuczna murawa Przędza w kształcie litery U Emerald Green Field Green
| kolor: | szmaragdowo zielony + pole zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
Duży Eco Turf Krajobraz Sztuczna trawa Podwórko M Kształt z łodygą 10000d
| Kształt przędzy: | M. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa murawa 5500d krajobrazu w kolorze czarnym
| Kształt przędzy: | c kształt |
|---|---|
| Gęstość: | 50400 |
| Miernik:: | 3/16 cala |
12mm 13mm 15mm Stos 80 uncji Sztuczna murawa Trawa Boisko do piłki nożnej Olive Green 2 kolory przędza w kształcie litery C.
| Wysokość: | 50 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Szew: | 200 / m |

