Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial turf landscaping ] mecz 106 produkty.
Sztuczna trawa ogrodowa do ogrodu tarasowego 4 kolory prosto kręcone
| Kształt przędzy: | C |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa piłkarska , Przędza wiskozowa, nowość dwukolorowa, odporna na ścieranie 30-50mm
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Kręcona przędza ze sztucznego jedwabiu Pvc Szary podkład Sport Sztuczna trawa o wysokości 50 mm
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Dwie zielone przędze w kształcie litery C Sztuczna trawa 5 metrów szerokości 7m X 4m
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numer światłowodu: | 5 |
| detex: | 7000D |
Sztuczna trawa premium Trawa krajobrazowa 13000 DTEX sztuczna murawa
| Kształt przędzy: | c kształt |
|---|---|
| Miernik:: | 3/8 cala |
| Dtex: | 10000D |
Sztuczna trawa premium Trawa krajobrazowa 12500 DTEX sztuczna murawa
| Kształt przędzy: | S kształt |
|---|---|
| Miernik:: | 3/8 cala |
| Dtex: | 12500D |
5 metrów 3 m X 4 m Zewnętrzna sztuczna sztuczna trawa na plac zabaw dla dzieci 3-tonowa przędza fibrylowa
| Kształt przędzy: | Kształt M. |
|---|---|
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
| Dtex: | 7000D |
przedszkole plac zabaw Sztuczny trawnik, gęstość 25mm 16800 Ochrona UV , Wysoka odporność na ścieranie
| Kształt przędzy: | U |
|---|---|
| Numery włókien: | proste i kręcone |
| Wskaźnik:: | 3/8 |
Recyklingowa trawa syntetyczna współpracowała ze sztuczną trawą w kształcie siatki z trawy do dekoracji ścian ogrodniczych;
| Sport: | krajobraz, ogród, inne |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, 4-tonowy, zielony / zielony jabłkowy / biały / czerwony, zielony / dostosowany, dwukolorowy |
| Miernik: | skrobać |
Kremowa żółta przędza syntetyczna w kształcie litery C 9500d z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 9500D |

