Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial synthetic turf ] mecz 70 produkty.
Trawnik ze sztucznej trawy 50 mm 5 stóp X8 stóp
| Trawa wysoka: | 50 mm |
|---|---|
| wskaźnik trawy: | 3/8 cala |
| Szyte: | 160 sztyftów / m |
Klej do sztucznej trawy do przyklejania sztucznej trawy do betonu
| kolor: | Zielony |
|---|---|
| Główny surowiec: | Poliuretan |
| waga: | 10 kg + 1 kg |
22x18x5cm Narzędzia do sztucznej trawy Narzędzia do cięcia krawędzi trawnika ogrodowego
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, biały |
|---|---|
| Podanie: | trymer do krawędzi |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Kremowa żółta przędza syntetyczna w kształcie litery C 9500d z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 9500D |
sztuczna murawa do kształtowania krajobrazu, teren rekreacyjny na placu zabaw, szeroka przędza siatkowa z przędzą kręconą. 2 kolory, zieleń polna
| Kształt przędzy: | kręgosłup |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa do piłki nożnej, boisko do piłki nożnej stadionowe, sztuczna murawa, kręgosłup w kształcie litery C 50 mm, 8800dtex, jasnozielony.
| kolor: | jasny i oliwkowozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
16m2 25m2 Sztuczna trawa do przydomowego ogrodu Faux Turf 4 kolory C Kształt niewypełniony
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
60mm Stadion piłkarski Sport Sztuczna trawa w kształcie C 7000 dtex
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 60mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Podkład z gumy polietylenowej ze sztucznej trawy pokryty syntetyczną folią aluminiową
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| Podanie: | Boisko do piłki nożnej |
Syntetyczna sztuczna trawa samoprzylepna taśma łącząca i klej 150 mm antypoślizgowa
| Materiał: | Włóknina |
|---|---|
| rozmiar: | 15 cm * 5 m |
| Funkcja: | Wodoodporny |

