Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial synthetic turf ] mecz 70 produkty.
SGS Red Countrywide Landscaping Sztuczna trawa w kształcie litery C z mostkiem do bieżni
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
12x12 10x10 30mm 40mm Sztuczna trawa na plac zabaw Niewypełniony obszar rekreacyjny Oliwkowozielony w kształcie litery S.
| Kształt przędzy: | c kręgosłup |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
9450d 50mm Fifa Fałszywe boisko do piłki nożnej w kolorze zielonym
| Kolor: | lazurowa zieleń+sap green |
|---|---|
| Wzrost: | 50mm |
| Wymiar: | 5/8 cala |
Recyklingowa trawa syntetyczna współpracowała ze sztuczną trawą w kształcie siatki z trawy do dekoracji ścian ogrodniczych;
| Sport: | krajobraz, ogród, inne |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, 4-tonowy, zielony / zielony jabłkowy / biały / czerwony, zielony / dostosowany, dwukolorowy |
| Miernik: | skrobać |
trawa syntetyczna współpracowała ze sztuczną trawą w kształcie siatki do ogrodnictwa;
| Sport: | krajobraz, ogród, inne |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, 4-tonowy, zielony / zielony jabłkowy / biały / czerwony, zielony / dostosowany, dwukolorowy |
| Wysokość stosu: | 35 mm, 40 mm, 20 ~ 50 mm, 20 mm ~ 60 mm, 7-60 mm lub dostosowane |
Przędza ze sztucznej trawy na boisko sportowe Dostosowana profesjonalna dobra cena sztucznej trawy syntetycznej przędzy dywanowej
| Sport: | Piłka nożna i piłka nożna |
|---|---|
| Kształt: | diament, S, U, V |
| Kolor: | dostosowane |
Super miękka wysokiej klasy trawa krajobrazowa, trawnik z matą dla zwierząt, wysokość 40 mm, gęstość 18900
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 12 + 8 |
| Wskaźnik:: | 3/8 |
tania trawa piłkarska 50mm trawa zielona trawa
| Kolor: | lazurowa zieleń+sap green |
|---|---|
| Wzrost: | 50mm |
| Wymiar: | 5/8 cala |
7000D Gruby dywanik ze sztucznej trawy z przodu na balkon dla psów na zewnątrz 25 mm
| Kształt przędzy: | C kształt |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Curly Straight Monofilament Grass Przędza z łodygą 8800 Dtex
| Kształt przędzy: | przędza macierzysta |
|---|---|
| Struktura przędzy: | Monofilament |
| Dtex: | 8800 |

