Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial synthetic turf ] mecz 70 produkty.
7 8 9 10mm Sztuczna zielona murawa do golfa Putting Green Leisure Curly Net Yarn 4500d 52500density
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 310 / m |
6x8 4x3 Sport Płaska przędza ze sztucznej trawy i murawy zieleń wojskowa 5 8 "9450 Gęstość
| kolor: | lazurowy + zielony sok |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
3m X 3m 20 X 20 30m2 Sportowa sztuczna trawa 8800d S Kształt z łodygą Anty UV
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
Pianka do sztucznej trawy na plac zabaw dla sztucznej trawy
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| kolor: | Zielony czarny |
| Podanie: | Boisko do piłki nożnej |
6600d Zielona przędza ze sztucznej trawy Płaska monofilamentowa przędza Pe
| Kształt przędzy: | Mieszkanie |
|---|---|
| Numer światłowodu: | 5 |
| detex: | 6600d |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji sztucznej trawy o dużej prędkości
| break: | zielona wycieczka |
|---|---|
| kolor: | Zielono-niebieski |
| Materialne: | Metal, tworzywo sztuczne |
Curly 8800d Przędza ze sztucznej trawy Jasnozielona z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 8800d |
Przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery U z łodygą
| Wysokość: | 5-60 mm |
|---|---|
| kolor: | dostosowane |
| detex: | 11000d |
7000d Patio Outdoor Sztuczne dywaniki dla psów Canola Flowers Canola Yellow Colors
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
50mm syntetyczna sztuczna trawa trawiasta na boisko sportowe do piłki nożnej Dwa zielone plecy z PU
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/8 cala |

