Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial synthetic turf ] mecz 70 produkty.
Sztuczna trawa 2m X 4m Oliwkowa Zielona Z Kręconą Przędzą Trzy Kolory 8800d
| Kształt przędzy: | c kształt z łodygą |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa ogrodowa do ogrodu tarasowego 4 kolory prosto kręcone
| Kształt przędzy: | C |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Miernik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa o wymiarach 4 m na 4 m dla domów mieszkalnych
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 12 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Przędza ze sztucznej trawy w kształcie litery S 30 do 50 mm 10800 Gęstość 8800d Zieleń jabłkowa Zieleń wojskowa
| kolor: | Trzy kolory |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 3/4 cala |
3 kolory 20mm 30mm Przędza ze sztucznej trawy 8800d Zielona dekoracja ogrodowa
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 ściegów / m |
Niebieski kolor S Kształt 25mm Wysokość Sportowa sztuczna trawa
| Kolor: | Tęczowy trawnik |
|---|---|
| Wzrost: | 25mm |
| Wymiar: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa 3m X 5m 3x3 40mm 45mm 4500d Płaski kształt Niewypełniony
| Kształt przędzy: | Mieszkanie |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Realistycznie wyglądająca sztuczna trawa krajobrazu 2 3 4 metry szerokości C typ 4 kolor
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 + 8 |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
rekreacyjna dekoracja ogrodowa ze sztucznej trawy, 15 mm do golfa.
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 310 / m |
Gruba sztuczna trawa krajobrazu Kształt C Cztery kolory 7000d C Kształt Pionowa ściana z trawy
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |

