Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial synthetic turf ] mecz 70 produkty.
PE PP Krajobraz Sztuczna trawa do dekoracji ścian Balkon na zewnątrz Prosta przędza kręcona
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa tęczowa 20 mm 2 mx 2 m 2 mx 3 m Do bieżni z kręconą przędzą macierzystą
| kolor: | cztery kolory ranbow |
|---|---|
| Wysokość: | 20mm |
| Guage: | 3/8 cala |
Komercyjna sztuczna trawa trawiasta 4 mx 4 m 30 mm
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 ściegów / m |
28mm 32mm 35mm Putting Green Sztuczna trawa Trawa syntetyczna 3x3m 3m X 6m
| Wysokość: | 35 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 / m |
Boisko do koszykówki ze sztucznej trawy syntetycznej 10 mm 6000 Dtex
| Kolor: | zielone pole |
|---|---|
| Wysokość przędzy: | 10mm |
| Wymiar: | 5/32 cala |
15 X 15 12x12 Sztuczna trawa trawiasta 35 mm 45 mm 160 ściegów Przędza monofilamentowa PE
| Wysokość przędzy: | 30mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Ścieg trawy: | 160 sztyftów |
Sztuczna trawa monofilamentowa PE 10 stóp x 10 stóp 30 mm do łodygi trawnika ogrodowego
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8 cala |
| Szew: | 160 ściegów / m |
10mm Dywany ze sztucznej trawy o wysokiej gęstości o wysokiej gęstości 6600d Tate Yarn
| Wysoki: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 250 ściegów / m |
15mm Sztuczna trawa ogrodowa do gry w golfa Zielona syntetyczna murawa do gry w golfa
| Wysokość: | 15mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 250 / m |
Płaska monofilamentowa syntetyczna przędza ze sztucznej trawy z trzpieniem z tworzywa sztucznego PE 8800d
| Kształt przędzy: | Mieszkanie |
|---|---|
| Numer światłowodu: | 4 |
| Dtex: | 8800 |

