Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial synthetic turf ] mecz 70 produkty.
SGS ISO ROHS Narzędzia do sztucznej murawy Narzędzie do szew syntetycznych do murawy Naprawa szew
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, biały |
|---|---|
| Podanie: | poprawianie szwów |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Boisko do piłki nożnej na świeżym powietrzu z syntetycznej trawy z łodygą 8 włókien prostych 10500 Gęstość
| kolor: | jasny i ciemnozielony |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
Ręczne syntetyczne narzędzia do sztucznej trawy Narzędzia do mocowania kleju do sztucznej trawy potrzebne do zainstalowania sztucznej trawy
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, CZERWONY |
|---|---|
| Podanie: | Pojemnik na klej do sztucznej trawy |
| Materiał: | stell |
Komercyjna trawa syntetyczna na zewnątrz wokół basenu Jasnozielony kremowy żółty kształt C z łodygą
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
7000D Syntetyczna sztuczna trawa do siłowni Strefa rekreacyjna Plac zabaw Przedszkole Ogrodzenie podłogowe
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych (czekoladowych) |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Sztuczna trawa syntetyczna 25 mm, szerokość 3 m, oliwkowozielona, płaska przędza kremowo-żółty 8800d
| Wysokość: | 25mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Szew: | 160 sztyftów |
Sztuczna trawa w kształcie litery C na plac zabaw 3 8 cali Wysoka 13500 Dtex
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych (czekoladowych) |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Narzędzia do testowania sztucznej murawy
| kolor: | CZERWONY ŻÓŁTY, biały |
|---|---|
| Podanie: | tekst podłogi |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
1m szerokości 40mm syntetyczna trawa w rolce Zielona kręcona przędza Avender Flowers Color
| Kształt przędzy: | do |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
Trawnik ze sztucznej trawy 50 mm 5 stóp X8 stóp
| Trawa wysoka: | 50 mm |
|---|---|
| wskaźnik trawy: | 3/8 cala |
| Szyte: | 160 sztyftów / m |

