Wszystkie produkty
-
Sztuczna trawa
-
Sztuczna trawa do kształtowania krajobrazu
-
Sztuczna trawa sportowa
-
Przędza ze sztucznej trawy
-
Mata dla zwierząt ze sztucznej trawy
-
Bieżnia z gumy syntetycznej
-
Klej do sztucznej trawy
-
Maszyna do produkcji sztucznej trawy
-
Taśma ze sztucznej trawy
-
Podkładka amortyzująca sztuczną trawę
-
Narzędzia do sztucznej trawy
-
Sztuczne zielone panele
-
Sprzęt fitness
-
Plastikowe przedmieszki
-
Deski podłogowe PCV winylowe
-
Klej do sztucznej trawy (nowy)
-
Arun PatelTwoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. -
s *** vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! -
RóżaTa wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwane.
słowa kluczowe [ artificial synthetic turf ] mecz 70 produkty.
25mm Rainbow Coloured Sport Sztuczna trawa syntetyczna trawa trawnik Park rozrywki dla dzieci
| kolor: | Tęczowy trawnik |
|---|---|
| Wysokość: | 25mm |
| Guage: | 3/8 cala |
12mm 13mm 15mm Stos 80 uncji Sztuczna murawa Trawa Boisko do piłki nożnej Olive Green 2 kolory przędza w kształcie litery C.
| Wysokość: | 50 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/8 |
| Szew: | 200 / m |
Duży Eco Turf Krajobraz Sztuczna trawa Podwórko M Kształt z łodygą 10000d
| Kształt przędzy: | M. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
5 metrów 2x2 3x3m Sztuczna trawa i dekoracja krajobrazu Kryty kształt M.
| Kształt przędzy: | M. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |
22mm 26mm 27mm 28mm Sztuczna trawa 1m X 1m 1m X 2m 8800d Kształtowanie krajobrazu
| Wzrost: | 25mm |
|---|---|
| Miernik: | 3/8 |
| Szew: | 160 ściegów |
20m2 Sztuczna trawa trawiasta 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m Do przedszkola
| wzrost: | 20mm |
|---|---|
| miernik: | 3/16 |
| szew: | 220/m² |
Sztuczna trawa murawa 5500d krajobrazu w kolorze czarnym
| Kształt przędzy: | c kształt |
|---|---|
| Gęstość: | 50400 |
| Miernik:: | 3/16 cala |
Sztuczna trawa 6 mm 7 mm 8 mm 1x4 m 3 mx 3 m 3 mx 5 m Bez SBR do ogrodzenia 6600d
| Wysokość: | 10 mm |
|---|---|
| Wskaźnik: | 3/16 |
| Szew: | 220 ściegów / m |
4m X 8m Syntetyczna sztuczna trawa na boisko do piłki nożnej Futsal Field 5 graczy
| kolor: | dwa kolory zielone |
|---|---|
| Wysokość: | 50 mm |
| Guage: | 5/8 cala |
sztuczna trawa ogrodowa w naturalnym kolorze sztuczna trawa do dekoracji na zewnątrz.
| Kształt przędzy: | Kształt C. |
|---|---|
| Numery włókien: | 6 prostych + 8 kręconych |
| Wskaźnik:: | 3/8 cala |

